Večery nad biblí

Bible není jen stará, obyčejná kniha. Tisíce lidí ji otvírá znovu a znovu a nachází v ní aktuální poselství. Jak je možné, že je tato kniha tak výjimečná? Jak bible vysvětluje historické souvislosti? Obsahuje bible nějaké poselství do dnešní doby? Co bible říká o budoucnosti? Co se v bibli píše o lidech jako jsi ty?

Srdečně zveme všechny zájemce na pravidelná setkávání nad biblí. Otvírat biblická tajemství a odpovídat na vaše otázky bude Josef Kubík, B.Th.

První setkání letošní série "Večerů nad biblí" se bude konat ve středu 2. listopadu 2016 v jídelně Domu s pečovatelskou službou, Tovačovského 2000, Hranice, začátek je v 18h. Téma prvního setkání je Máme naději pro zítřek?

Účast je pro všechny zcela zdarma a zcela nezávazná, není podmíněná vyznáním. Volný vstup mají ti, kteří již někdy bibli četli, i ti, kteří o bibli nevědí vůbec nic. Přijít může každý, kdo se chce o bibli dozvědět něco víc.

Pokud by měl někdo zájem navštívit takové setkání, ale nevyhovuje mu termín, je možné se s J. Kubíkem domluvit individuálně (tel. 775 789 023, jos.kubik@email.cz).